úvodní stránka / mapa stránek / o nás / kontakt
Veterinární Klinika Louny
Komplexní péče o malá i velká zvířata, chirurgie, ortopedie, neurologie, oftalmologie, sonografie, dermatologie, biochemie krve, laserová trapie, stomatologie, inhalační narkóza, RTG, EKG, hematologie, salon pro psy, prodej krmiv, chovatelské potřeby, hospitalizace
Služby Salón pro psy Chovatelské potřeby Hospitalizace Fotogalerie Poradna Kontakty
  ... Salón pro psy
salón pro psy
fotogalerie
ceník
pár slov o stříhání
... salón pro psy   

Salón pro psy

Hlavní salonem nabízenou službou je kompletní úprava psů všech plemen. Rozčesávání srsti, vyčesávání podsady, trimování a stříhání psů s následným koupáním, usušením a konečnou úpravou srsti. V případě potřeby je samozřejmostí čištění uší, krácení drápků a čištění análních žláz.

Po osobní domluvě lze vašeho pejska upravit podle příslušného mezinárodního standardu plemene, ale i podle vašich představ, nebo potřeb vašeho čtyřnohého kamaráda. Nabízíme také výstavní střihy, přípravu psů pro výstavy ( podrobněji v textové části Povídání o stříhání - Výstavní úprava ) a revitalizační program pro psy s poškozenou srstí.

V salonu používáme výhradně testovanou americkou profesionální kosmetiku jejíž kompletní řadu můžeme našim zákazníkům nabídnout k zakoupení, stejně jako základní kosmetické potřeby - hřebeny, kartáče apod.

Termín návštěvy je třeba sjednat telefonicky cca dva až čtyři týdny předem. Úprava psů pro výstavu vyžaduje zpravidla odstup čtyř až osmi týdnů ( v případě dobře ošetřované srsti ) před termínem výstavy - podle náročnosti přípravy jednotlivých plemen.

Vlídné zacházení bez použití tlumících preparátů je samozřejmostí.

Stříhání
Trimování
Koupání
Fénování
Vyčesávání
Celková úprava srsti na výstavy
Speciální úpravy (balíčkování, olejování apod.)
Čištění uší
Stříhání drápků
Rozčesávání zaplstěných pejsků
Rozčesávání dlouhosrstých plemen
Čištění análních žlázek
Prodej kosmetiky, oblečků a doplňků
Bezplatná poradenská činnost


Služby / Salón pro psy / Chovatelské potřeby / Hospitalizace / Fotogalerie / Poradna / Kontakty